Яблуня - найпоширеніше дерево в українському плодовому саду. Різноманіття сортів просто вражає. Ранні літні сорти переважно споживають свіжими, роблять сушку. Осінні такі, як Антонівка засолюють, а пізні зберігають.
Персики та нектарини до недавна рахувалися не морозостійкими та були мало поширені в садах. В останні роки не можна уявити жодну ділянку без солодких і соковитих персиків. Плодами ласують діти, вмілі господині готують з них варення.
Сучасні сорти груш дуже різноманітні, проте завдяки підщепам - невисокорослі. Це дає змогу легко збирати врожай та отримувати плоди вже на 3-ій рік після посадки. Ранні сорти чудово підійдуть для сушки.
Абрикос - знайомий плід з дитинства. Ми його їли просто з дерева і робили смачне варення. В нашому асортименті найкращі сорти світової селекції. Тут і надзвичайно солодкі для кураги та джемів, і дуже великі для смакування свіжими.
Найперші плоди у році достигають саме на черешні. В першу чергу їх споживають у свіжому вигляді та готують джеми, компоти. Черешневі плоди дуже солодкі, соковиті, що надзвичайно подобається дітям.
Слива та сортова алича - незамінні у кожному саду, адже використання плоди мають дуже широке. Ми пропонуємо сорти для чорносливу, маринування та неповторного варення. Є навіть сорти з декоративним червоним листям.
Айва має надзвичайно корисні плоди. Проте зазвичай у свіжому вигляді вони не використовуються. Плоди айви запікають, готують з них ароматні джеми, цікаві соуси та наливки, місують у компотах з іншими фруктами.
Горіх грецький схожий на мозок, адже там зосереджений високий вміст поживних речовин для його роботи. Плоди горіха завжди в ціні. Саме дерево стане спасінням від спеки завдяки густій і широкій кроні.
Аромати квітучих вишень знайомі нам з дитинства. А темно-червоні плоди нагадують про тепле літо. Сьогодні тамкож жоден плодовий сад не обходиться без вишні, адже вишневий компот- найсмачніший у світі.
Фундук - це сортова форма ліщини. Його плоди - корисні горіхи, які є начинкою в улюблених "рафаелках". Фундук росте високим кущем. Для високого урожаю потрібно висаджувати на ділянці 2 і більше сортів, щоб було переопилення.
Крупноміри плодових дозволяють отримувати смачні плоди в рік посадки дерева. Крона у дерев уже сформована, треба тільки її підтримувати. З посадкою та доглядом ми Вам завжди допоможемо.
Шовковиця завжди асоціюється з початком літа, а сині сліди від ягід завжди важко було відмити від одягу. Плоди шовковиці їдять прямо з дерева, додають до компотів, варення, готують смачне ароматне вино.