Виноград Мускат Блау, ранній

ВБ370
240,00
грн.
Термін дозрівання: ранній

Ягода: грона великі, пухкі, виростають вагою 250-400 грамів. Ягоди округлої форми, забарвлені у чорний колір, великі, як для технічного сорту, окрема виноградинка важить близько 5 грамів. Мають розкішний мускатний аромат.

Смакові якості: М'якуш соковитий, хрумкий, солодкий

Урожайність: кущ у цього сорту сильнорослий. Зазвичай, одна лозина дає 2-4 грона. На дорослих кущах рекомендують нормувати, залишаючи не більше 2-х грон на пагін.  Врожайність у цього сорту середня. Після дозрівання виноград Мускат блау може перебувати на кущі до жовтня і, на думку багатьох виноградарів, стає ще смачнішим, із більш насиченим смаком.
Умови вирощування та догляду: Необхідно проріджувати. Якщо цей процес пустити на самоплив – отримайте дрібну та несмачну ягоду. Техніка проріджування дуже проста. З одного боку, кисть підтримуємо рукою, другою рукою акуратно і без зусилля, малярським пензлем, як би розчісуємо її, таким чином, прибираємо зайву зав'язь і звільняємо місце для росту сильних і здорових плодів. Рослина тримає зниження до температури -28°С.  У холодних регіонах на зиму вкриваємо. Мускат блау один із найстійкіших сортів винограду до мілдью, оідіуму та інших хвороб.

Застосування: стиглі ягоди "розносять" запах далеко від куща, тому смак і запах Муската блау вже зробили його одним із найулюбленіших сортів для вживання в їжу. Ще з нього роблять вино. Воно виходить дуже смачне з яскраво вираженим мускатом як у домашніх умовах, так і на професійному рівні.

Вік саджанця: 2 роки.

Вид упаковки: контейнер 2 л