Субстрат Універсальний, 5 л

СУ01
40,00
грн.
Особливості: повністю готовий до використання субстрат, виготовлений на основі якісного верхового торфу з додаванням необхідних для росту рослин макро-та мікро елементів (N, P2О5, K2О, MgO, B, Cu, Zn, Fe, Mn, Mo).
Склад: торф, комплексне мінеральне добриво з мікроелементами.
Кислотність субстрату: рН 5,0-7,0.
Призначення: для пересаджування, висаджування та перевалки рослин у контейнери або горщики, для приготування основи посадкової ями під плодові, ягідні і декоративні рослини.
Спосіб використання: Для висаджування рослин на грядки насипте субстрат на необхідну висоту або відберіть зайву землю і замість неї додайте субстрат. Після висадки рослину добре полийте. При вирощуванні рослин у горщиках чи контейнерах на дно горщика або контейнера насипте дренаж (керамзит, вермикуліт), потім наповніть сумішшю. Висадіть рослину, пролийте грунт водою та замульчуйте сухим торфом.
Рекомендації по використанню: перед використанням субстрат необхідно зволожити, щоб при сильному стисненні з субстрату виступали краплі води. Не допускайте пересихання субстрату. Рослини, висаджені в Субстрат потребують регулярного підживлення через 4-6 тижнів після висадки.
Упаковка: 5 л.
Виробник: Рекорд, Україна.