Квіточка Віточка. Шведський стіл для рослин. Підкислення

ВАЛ01
60,00
грн.
Містить амінокислоти, які відповідають за краще засвоєння фосфору в грунті. Нейтралізує важкі метали, радіонукліди, гербіциди, нафтопродукти і інші токсичні сполуки.  Очищає ґрунт. Зменшує застосування: – хімічних засобів захисту рослин від 30-85%. Підкислювач підходить для підживлення таких рослин, як магнолія,гортензія,рододендрони,азалії,лохина.
Особливості: відновлює родючість ґрунту в короткі строки, підвищуючи круговорот елементів та збільшуючи рухомі форми азоту, фосфору і калію. Механізм впливу на структуру ґрунту змінюється в залежності від типу ґрунтів.
На важких глинистих грунтах  сприяє взаємному відштовхуванню глинистих частинок за рахунок видалення зайвих солей і руйнує компактну тривимірну структуру глини. У результаті, ґрунт стає більш пухкий, з нього легше випаровується зайва волога, поліпшується надходження повітря, що полегшує дихання і просування коренів. Утворена комковато-зерниста структура поліпшує водопропускну і водостримуючу здатність ґрунту, її повітропроникність, у результаті випаровування води знижується в середньому на 30 % , що призводить до підвищення засвоєння вологи рослинами на піщаних грунтах. 
Забарвлює ґрунт у темний колір. Це особливо важливо для районів з холодним і помірним кліматом, оскільки темне забарвлення покращує поглинання і накопичення ґрунтами сонячної енергії. У результаті температура ґрунту підвищується.
Виконує протекторну функцію, пов’язуючи важкі метали, радіонукліди і органічні токсиканти, перешкоджаючи тим самим їх попаданню в рослини.
Підвищується метаболітична активність ґрунтової мікрофлори, що в кінцевому результаті дає покращення загального стану ґрунту, зменшує кількісну потребу внесення мінеральних добрив.
Тип: водорозчинне
Застосування:
Розчинити на 5 л води, спочатку рідину,потім другий компонент - порошок.
Вид: підкислення
Виробник: Україна