Добриво Флоровіт гранульований для лохини, чорниці, брусниці 1 кг

ФРВ02
319,00
грн.

Флоровіт - комплексне гранульоване добриво для лохини, чорниці, журавлини, брусниці, рододендронів, азалії, хвойних, призначене для добрива в перший рік після посадки та наступні врожайні роки.

Важливою перевагою добрива Florovit для лохини є здатність підкислення ґрунту, що сприяє росту та розвитку рослин, які вимагають постійне середовище з низьким рН (3,5 -4,5). Florovit характеризується відсутністю нітратів. Florovit запобігає зміні кольору листя на лохини та його опадання протягом вегетаційного сезону. Крім того, поживні речовини не вимиваються у ґрунтові води.

Спосіб застосування добрива для лохини:

Ґрунтове підживлення починається навесні на початку росту рослин, які, як правило, в середині квітня. Другий і третій етап добрива слід проводити щоразу після чотирьох тижнів. Підживлення рекомендується завершити до 15 червня.

Після розсіювання добрива навколо рослин його обережно перемішують із ґрунтом і поливають. Дози: перший рік після посадки ― тричі по 20 г/м2 загальної складності 60 г/рік; наступні роки – три рази по 30-35 г/м2 загалом близько 100 г/рік.

Склад добрива Флоровіт для лохини:

Добрива NPK добрив (MgO + SO 3) 12,0 - 6,0 - 13,0 (+ 32,0 сірки) бор, мідь, залізо, марганець, молібден, цинк.