Добриво Флоровіт гранульований для троянд 1 кг

ФРВ01
335,00
грн.

Флоровіт для троянд - це добриво з великим вмістом мінеральних речовин, у формі, що відповідає потребам троянд. Використання добрива Флоровіт сприяє інтенсивному росту кущів, стимулює утворення бічних пагонів, надає інтенсивне забарвлення листя і квітів.

Спосіб застосування:


Троянди: використовувати з весни до середини серпня з 3-4 тижневими проміжками. По можливості слід змішати добриво з верхнім шаром грунту таким чином, щоб не пошкодити коріння. Регулярне поливання рослин збільшує ефективність добрива.


Кілограмова упаковка добрива Флоровіт призначена в середньому для 36 троянд. Добриво ідеально підходить для підгодівлі інших квітів: жоржин, піонів, гладіолусів, лілій, тюльпанів, нарцисів, чорнобривців, шавлії і т. п. Використання добрива забезпечує правильний ріст та інтенсивне цвітіння рослин.


Інші квітучі рослини: якщо рослини вирощуються розрізнено, то спочатку вегетації навколо рослини одноразово розсівається 10-20 г добрива. Якщо рослини в груповій посадці, то в розрахунку на 1 м2 поверхні одноразово розсівається 25-50 г добрива. По можливості слід змішати добриво з верхнім шаром землі і рясно полити рослини. Одна столова ложка - це в середньому 15 г добрива.

Виробник: Польща