Верба японська Хакуро-Нішикі, на штамбі 110-140 см

ДШ09
480,00
грн.
Форма росту: невисоке деревце з кулеподібною формою
Розмір: висота штамба 110-140 см. Крона може сягати до 3 метрів в діаметрі (залежить від обрізки).
Листя: молоді листочки строкаті, незвичайні з рожевим відтінком. Пізніше мають біло-зелене забарвлення. Витончені, вузькі, загострені до 10 см в довжину.
Квіти: перед появою листочків з’являються сережки.
Умови: рекомендується посадка на добре освітлених місцях. Ґрунти мають бути переважно родючі, вологі, без застою води. Потребує захищеного місця розташування. Відстань між рослинами в групах 0,6 – 2 м. Глибина посадки 40 – 70 см, при цьому слід враховувати швидкість зростання. Пересаджувати краще до трьох-чотирьох років.
Догляд: добре переносить стрижку. Якщо ранньою весною чагарник сильно обрізати, то можна простимулювати зростання нових пагонів. У спекотну погоду рекомендується поливати і обприскувати.
Стійкість до хвороб та шкідників: стійкий до багатьох відомих хвороб і шкідників верб. Для профілактики грибкових інфекцій рекомендується навесні двічі обробити крони чагарника будь-яким системним фунгіцидом.
Морозостійкість: висока, але рекомендується місце щеплення обгорнути папером або газетою і обережно обкласти ялиновими лапками.
Застосування: Хакуро-Нішікі на штамбі – прекрасне деревце для вашого саду. Рекомендується для малих садів і змішаних композицій. Чудово виглядають верби на штамбі в топіарних садах, алейних посадках. Хакуро-Нішікі прекрасно підходить для озеленення парків і садів в одиночних і групових посадках, біля водойм. Також яскраво-червоні гілки верби Хакуро-Нішікі яскраво виглядають в зимовий період. Верба покращує ґрунт і атмосферу, служить для зміцнення берегів, набережних, ерозійних ярів і обривів. Ефектні декоративні сережки будуть радувати вас ранньою весною ще до появи листя. Додає яскравість фарб в колірній палітрі вашого саду і влітку і взимку.
Вид упаковки: голий корінь

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Промокод
Спосіб доставки
Payment method
Мінімальна сума замовлення 400 грн.