Клематіс Мефістофель/Mefistofel

КЛ002
347,00
грн.
Особливості: даний сорт клематиса - швидко зростаючий, підходить для горизонтального озеленення, сприяє більш інтенсивному розвитку квіткових пагонів.
Форма росту: ліана, розміром від 2,5-3 метрів
Листя: трійчасте, зелене
Квіти: темно-фіолетового кольору (під час цвітіння можуть набувати синій відтінок). Квітки 5-7 елліпсовіднимі пелюстками з бархатистою поверхнею, діаметр 12-15 см
Період цвітіння: червень-серпень
Умови: грунт краще родючий, не повинен бути сирим, з застоєм води. Оптимальна кислотність 5.5-5.5 ph. Кращий час для посадки клематиса Mefistofel - рання осінь, але також можлива і весняна посадка. При посаді необхідно встановлювати відразу рослині опори.
Догляд: клематис Mefistofel воліє легку півтінь. У перший рік цвітіння рекомендується видаляти бутони які утворилися, щоб рослина могла наростити кореневу систему і вегетативну масу. Рясне цвітіння клематиса Мефістофель починає на 3-4 рік, триває з другої половини липня і триває до вересня (якщо осінь тепла, то може цвісти до заморозків). 
Застосування: клематиси дуже красиво виглядають на опорах — шпалерах, парканах, перголах, берсо, альтанках. Даний сорт клематиса - швидко зростаючий, підходить для горизонтального озеленення, сприяє більш інтенсивному розвитку квіткових пагонів.
Вид упаковки: флористичнний пакет