Бузок звичайний Міс Гелен Вілмот (Miss Ellen Willmott)

ЛК0243
940,00
грн.

Особливості: один з найбільш декоративних видів бузку з білими квітами. Зацвітає трохи пізніше інших сортів, але дуже яскраво і рясно. Крона широка з спрямованими вгору пагонами. Квітки білі з ніжно-рожевим відтінком, до 2 см в діаметрі. Бутони мають кремове забарвлення.
Форма: чудовий красиквітучий кущ (чагарник) висотою до 4 м.
Розмір: висота 3,0- 4,0 м, у ширину – до 3 м.
Річний приріс: 20 - 30 см.
Листя: листя серцевидне, гладке, темно-зелене.
Квіти: квітки білі з ніжно-рожевим відтінком, до 2 см в діаметрі. Час цвітіння - кінець травня - початок червня. Дрібні квітки бузку зібрані у великі суцвіття (до 20 см в довжину), які мають сильний, приємний аромат. Рясно цвіте на сонячному місці.
Умови: купити і висадити молоду рослину в ґрунт краще ранньою весною. Місце вибирають сонячне, відкрите. Бузок Гелен Вілмот любить велику кількість світла і цвіте при такому освітленні рясніше, причому пелюстки на сонці не вигоряють.
Догляд: бузку сорту Miss Ellen Willmott морози не страшні. Доросла рослина не потребує укриття, саджанці цього року мульчують хвоєю або опалим листям. На відміну від інших сортів, не боїться пошкодження квіткових бруньок пізніми морозами і цвіте однаково рясно щороку. Стійкість до хвороб та шкідників: висока.
Морозостійкість: приблизно до -37 ° C.
Застосування: Бузок Міс Гелен Вілмот – універсальна рослина, яка однаково добре виглядає в групах і як солітер. Вдалою знахідкою стане кущ бузку цього сорту для ландшафту в англійському стилі, при створенні «диких» галявин з легким натяком на рукотворність і ширм біля альтанок і лавок.
Підщепа: бірючина
Висота саджанця: 120 -180 см.
Вид упаковки: контейнер10 л
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Iмя
Прізвище
Мобільний телефон
Ел. пошта
Спосіб доставки
Вкажіть адресу або місто та № відділення
Payment method
Мінімальна сума замовлення 400 грн.