Kняжик Спайки/Spiky

ЛК309
250,00
грн.
Особливості: княжики декоративні протягом всього року. Весною зелену стіну рясно прикрашають сильномахрові сині квіти, після з'являються дуже декоративні плоди, що виглядають не менш привабливо.
Форма росту: ліана
Розмір: 250-300 см
Листя: трійчасте, зелене
Квіти: густомахрові з захостреними пелюстками. На початку квітування — темно-сині, при повному розпуску злегка змініють відтінок на світліший.
Період цвітіння: травень-червень, серпень
Умови: сонячні ділянки, дуже добре росте та розвивається і в півтіні. Грунт має ути пухким, помірно вологим та поживним.
Догляд: обрізка сухих та пошкоджених пагонів, або їх прорідження. Пагони сильно вкорочують переважно в перший рік після посадки для можливості набрати кущу гарної зеленої маси та розгалузитися. Після тільки прищіпування, так як квіти з'являються на минулорічних пагонах. Якщо з віком ліана сильно розрослася ви можете її вкоротити, але не нижче ніж на 80 см від грунту.
Застосування: княжики дуже красиво виглядають на опорах — шпалерах, парканах, перголах, берсо, альтанках. Також ви можете їх посадити на схилі, де рослина виконуватиме роль грунтопокривної рослини. Рідше княжик вирощують у підвісних або високих горщиках, але яскравий ефект забезпечений! Пагінці рясно спадають до низу, схожі на фонтан з квітами.
Вид упаковки: контейнер 9х9 см
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Промокод
Спосіб доставки
Payment method
Мінімальна сума замовлення 400 грн.