Вітекс, контейнер 2л

КВ988
210,00
грн.
Термін цвітіння: цвіте з червня до кінця жовтня, плодоносить в жовтні — листопаді.
Форма росту: кущ приблизно до 4 метрів висоти з світло-коричневими гілками. Гілки чагарника вкриті густим опушенням, листя п’яти- чи семилопатеве, п’ятипелюсткове.
Розмір: розмір рослини сягає 4 м
Квіти: цвіте упродовж усього літа безліччю красивих бузкових, фіолетових, блакитних або рожевих квіток, зібраних в щільні суцвіття. Є відмінним медоносом. На початку осені дозрівають плоди Вітекса-круглі маленькі чорні кістянки. Має сильний пряний аромат
Листя: зеленого кольору, розсічені, мають цікавий специфічний аромат.
Умови: Полюбляє сонце та затишні місця. Тепло- і світлолюбна, посухостійка, завдяки потужним кореням, рослина Вітекс священний, являючись і реліктовою рослиною і екзотичним, практично не схильний до нападів шкідників і хвороб.
Морозостійкий
Застосування: дуже гарно виглядає у масивах, що створють гарні аромати довколва. Вітекс священний бажано мати в кожному будинку як кімнатну рослину і на кожній ділянці. З гілок плетуть садові меблі, кошики, вирізають ціпки. Крім того, вітекс є цінним медоносом. Усі частини рослини мають приємний гострий аромат. Культивують вітекс переважно як декоративну та прянисту рослину.
Вид упаковки: контейнер 2л
Click to order