Гортензія великолиста Doppio Rosa/ Доппіо Роза, контейнер 0.5 л

ЛКА4022
190,00
грн.
Особливості: суцвіття нагадують яскраві рожеві зірочки дуже ошатно прикрашають кущ. Затишок, краса та гарний настрій забезпечені вам протягом усього літа.
Форма росту: кущ
Розмір: 100-150 см в висоту та 100 см в ширину
Листя: зелене
Квіти:  великі махрові рожеві квітки з загостреними пелюстками, розташовуються по краю напівкулястого суцвіття на довгих квітконіжках, а всередині – маленькі звичайні квіточки, які трохи темніші. Таке поєднання квіток робить суцвіття мереживними, а кущу додає ажурності, повітряності та елегантності.
Період цвітіння: з червня до вересня
Умови: місце для посадки даного сорту гортензії має бути захищеним від прямого сонячного проміння. Грунт обирайте пухкий, дренований, підкислений.
Догляд: гортензія відноситься до вологолюбних рослин, тому потрібно слідкувати за вологість грунту. Формуючу обрізку цих гортензій не проводять, виключно санітарну: обрізають пошкоджені та раз в декілька років, можна вирізати цілі старі гілки.
Використання: дуже красиво виглядає в контейнерних композиціях, підійде навіть для високих горщиків. Красиво виглядає в підвісних кашпо. Висаджують в якості бордюру, ефектно виглядає при посадці по декілька штук разом. Пагони можна пускати на невисоку шпалеру.
Вік саджанця: 1 рік
Вид упаковки: контейнер 0.5 л