Бузок звичайний Монік Лемуан

ЛК296
250,00
грн.
Особливості: відрізняється великими і махровими квітками, що зібрані в щільні суцвіття . При повному розпуску схожий на легку білу хмаринку. Дуже добре виглядає при посадці групами по 3 та більше кущів.
Форма росту: кущ
Розмір: виростає до 3 м в висоту та сягає таких ж параметрів в ширину
Листя: серцевидної форми, гарного зеленого кольору з блиском.
Квіти: бутони мають кремово-зелений колір, що при повному розпуску набувають білосніжного забарвлення. Сорт відрізняється махровістю, великими та щільно розташованими квітами, пишним суцвіттям.
Умови: бузок доо умов грунту не вибагливий, але найкраще себе почуватиме на легких, поживних з нейтральною кислотністю грунтах. Також головною умовою є гарний доступ до сонячного освітлення, тому обирайте відкриті та теплі місця.
Догляд: помірний полив, обрізка відцвівших суцвіть, порослі та пошкоджених пагонів.
Застосування: використовується для створення нестрижених огорож, добре виглядає при посадці групами, не менш привабливий і в солітерних посадках. Доречним буде використання в зоні відпочинку біля альтанки, лави чи гамака, де можна насолоджуватися красовю квітів та насиченим ароматом. Підійде також для озеленення парків, скверів, закладів освіти, мікрорайонів, прибудинкових територій.
Вид упаковки: контейнер 3 л