Бурштинова кислота, 5г

ДУ0018
10,00
грн.
Бурштинова кислота найбільший ефект дає при застосуванні у вказаних дозах і у правильний час. Обробку можна проводити кілька разів, починаючи з замочування посадкового матеріалу в розчині янтарної кислоти, з подальшим обприскуванням рослин і / або поливом таким самим розчином.
Обробка насіння та саджанців сприятливо позначиться на всьому часі росту культури, підвищить стійкість рослини негативних факторів середовища і зміцнить рослини.
Бурштинова кислота зміцнює рослини, збільшує опір хворобам. Важливо розуміти, що бурштинова кислота не є добривом, як таким, а швидше допомагає добривам швидше засвоюватися, а також знижує кількість добрив, які зазвичай вносяться.
Бурштинова кислота безпечна для людини, флори і фауни. Не забруднює навколишнє середовище.
Все ж працювати з препаратом краще в рукавичках і марлевій пов'язці. Пити і приймати їжу, а також курити під час обробки рослин та приготування розчину не можна. Обробку проводити в відсутність дітей і тварин.
Рекомендації по застосуванню "Передпосівна обробка":
Робочий розчин: 1,5 г бурштинової кислоти розчинити в 300 мл теплої води;довести об'єм розчину холодною водою до потрібного згідно з інструкцією; розчин зберігати не більше 5 днів.


Click to order