Дзвоник карпатський, контейнер 2л

КВ127
110,00
грн.
Форма росту: багаторічна трав’яниста рослина.
Розмір: мають висоту до 35-45 см.
Листя: подовжені, яйцевидні або серцеподібні.
Квіти: поодинокі, спрямовані вгору, сині. Цвіте рослина в червні – серпні і пізніше.
Умови: віддає перевагу відкритим сонячним ділянкам. До грунту він не вимогливий, але краще росте на добре оброблених і досить удобрених грунтах, де рослини утворюють більше листя і можуть цвісти два рази за сезон. Не переносять затоплення весняними або дощовими водами.
Догляд: особливого догляду при вирощуванні не вимагає. У першій половині літа до початку цвітіння необхідно проводити регулярні прополки бур'янів і розпушування грунту. Терміни цвітіння рослин можна значно продовжити, якщо регулярно видаляти всі зів'ялі квіти і засохлі квітконоси.
Стійкість до хвороб та шкідників: рослина стійка до шкідників, при якісному догляді і дотриманні всіх умов вирощування, рідко піддається хворобам.
Морозостійкість: висока.
Застосування: дзвоник карпатський одна з найпрекрасніших і витончених рослин для прикраси альпійських гірок, рокаріїв, кам'янистих садків, де пишні кущики з численними квітками чарівно виділяються на тлі сірого каміння. Красиво виглядають бордюри, садові кам'яні доріжки, обрамлені посадками ніжних дзвіночків. Висаджувати на клумбі можна дзвіночки одного сорту, а можна поєднувати різноманітні сорти, з різним забарвленням суцвіть, створюючи неймовірно красиві композиції
Вид упаковки: контейнер 2л

Click to order