Мшанка шиловидна Ауреа, контейнер 2л

ГРС27
110,00
грн.
Форма росту: багаторічна рослина.
Розмір: висота дорослої рослини: найчастіше до 5 см., рідше – до 8 см; в ширину мшанка шиловидна може розростатися сильно і утворювати великі "подушки".
Листя: дрібні (довжиною близько 6 мм), зелено-жовті. Майже всі в своїй верхній частині переходять у вістря довжиною до 1 мм.
Квіти: дрібні (діаметром близько 5 мм.), п'ятипелюсткові, білі з жовтою серединкою, мають легкий медовий аромат; розташовуються на тонких квітконіжках.
Умови: найбільш декоративно виглядає якщо росте на сонячних місцях; але може винести півтінь і навіть тінь (в густій тіні – цвіте дуже слабо). Віддає перевагу помірному зволоженню, родючим грунтам, але може рости і на більш бідних грунтах.
Догляд: в умовах нашого клімату мшанка вимагає регулярного поливу, щоб підтримувати соковитий вигляд. Перший час, коли мшанка ще не утворила пишну шевелюру, знадобиться проводити розпушування грунту і прополку бур'янів. Як тільки дернина стане щільною, бур'яни більше не зможуть пробити цю «броню» і вибратися назовні.
Стійкість до хвороб та шкідників: рослина стійка до шкідників, при якісному догляді і дотриманні всіх умов вирощування, рідко піддається хворобам, морозостійка.
Застосування: рекомендується для одиночних або групових посадок в рокарії, ландшафтних композиціях, на газонах і схилах. Крім того, може використовуватися для декорування доріжок і вирощування в красивих садових контейнерах.
Вид упаковки: контейнер 2 л
Click to order